Рубрика Без рубрики

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ НА КІНОФЕСТИВАЛЬ У БЕРДИЧЕВІ 7-9 КВІТНЯ 2017!

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Бажаючі взяти участь у ІІІ Бердичівському кінофестивалю ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко», пишіть на електронну пошту: 

all-kino@ukr.net   і вам буде вислана анкета для заповнення.

DSC_2393   DSC_2521   DSC_2334

DSC_2140   DSC_3271 DSC_3266

DSC_3312   DSC_3393   DSC_3333

DSC_3263   DSC_2903   DSC_2388

Кінофільми тривалістю до 15 хв приймаються до 00:00 год 23 березня.

На конкурс відбираються фільми у 5 номинаціях:

ігрові

документальні

експериментальні

музичне відео

анімаційні фільми

Роки виробництва фільмів: 2012-2017

Мова фільму — українська, російська. Якщо фільм іншою мовою, титри обов’язкові (українською).

Та 6 номінація: «таки Бердичів!»

(до участі у номінації «таки Бердичів!» запрошуються жителі Бердичева і Бердичівського району. Роботи приймаються будь-яких жанрів, тривалість до 15 хв. Знімати можна як камерою, фотоапаратом так і мобільним. Головне, щоб була цікава ідея, теми можна різні)

Фільми оцінюються незалежною колегію журі. Увага приділятиметься не стільки технічній стороні фільму, скільки художнє — естетичному наповненню, а також глибині ідейного змісту.

Крім місць (1,2,3) в кожній з номінацій, та конкурсу «глядацьких симпатій», в цьому році з’являться нові додаткові номінації, а саме:

“найкраща операторьска робота”
“кращій сценарій ігрового кіно”
“найкраща художня робота”
“актуальність погляду” документального кіно
“найкраща акторська роль”

* Для гостей кінофестивалю міста Бердичева обов’язково екскурсії по музеям та місту.

DSC_3036   DSC_3118  DSC_3148

DSC_3206   DSC_3136  DSC_3178

DSC_3157   DSC_3154   DSC_3164

11116471_1434787510152224_7416671119588739198_n   11110217_1434787246818917_5477386541522937255_n   21985_1434787563485552_8615610097271919285_n

Також, крім кінопоказів у нас проходять творчі майстер-классі для всіх бажаючих ;)

DSC_2931   DSC_2938  DSC_3008

DSC_2983   DSC_2956  DSC_2962

DSC_2999   DSC_2993   DSC_2980

Додаткові питання:  all-kino@ukr.net

+38(068)7546127, +38(063)4861209 Алла Міщук 

13308373_961959750591915_275679069277934751_o

Наша група в Фейсбук

 

ІІ Бердичевський кінофестиваль ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 25-27 березня 2016

І Бердичівський кінофестиваль ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 28-29 березня 2015

 

 

 

ІІ Бердичівський кінофестиваль ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 25-27 березня 2016

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

ПЕРЕМОЖЦІ II-ГО БЕРДИЧІВСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ ІМ.Ф.ГОРЕНШТЕЙНА «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

ЖЮРИ КИНОФЕСТИВАЛЯ 2016

Відеозвернення Юрія Векслера — автора фільму «Місце Горенштейна» для кінофестивалю у Бердичеві

Архівне відео відкриття кінофестивалю

 

Спектакль «Бердичів» (уривок, картина 6-а) за п’єсою Ф.Горенштейна — світова прем’єра у Бердичеві 25 березня 2016 на відкритті II Бердичівського кінофестивалю ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко»

Кінофестиваль «Зоряне містечко» відкриє нові імена. Телерадіокомпанія ВІК

Кіно вміють знімати не лише за кордоном, а й в Україні: у Бердичеві пройшов другий кінофест. zhitomir.today

Архівне відео закриття кінофестивалю

 “Зоряне містечко” осяяло Бердичів. Live FM 102.0 — Радіо Бердичевлян 

 Алла Міщук презентація Бердичівського кінофестиваля ім.Ф.Горенштейна «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

Інформаційна підтримка кінофестивалю ЗМІ:

 «Бердичів Діловий»:

У Бердичеві продовжено кастинг на участь у театралізованій виставі!

Завтра у місті Бердичеві стартує кінофестиваль «Зоряне містечко»!

Завершив свою роботу другий Бердичівський кінофестиваль ім. Горенштейна «Зоряне містечко»

Знятий бердичівськими журналістами фільм зайняв третє місце на кінофестивалі «Зоряне містечко». ВІДЕО

«РІО Бердичів»:

Бердичівський кінофестиваль «Зоряне містечко» збере любителів кіно

Фільми для перегляду на II Бердичівському кінофестивалі ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко»

Кінофестиваль з бердичівським колоритом приймав гостей

«Бердичівський погляд»:

Бердичівський кінофестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» шукає нові таланти

У Бердичеві пройде кінофестиваль «Зоряне містечко»

У Бердичеві вдруге пройшов кінофестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко»

 «Бердичів інфо»:

Кінофестиваль «Зоряне містечко» відкриє нові імена

Знятий бердичівськими журналістами фільм зайняв третє місце на кінофестивалі «Зоряне містечко». ВІДЕО

 

Кам’янець-Подільський:

«ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО» РЕКЛАМУЄ КАМ’ЯНЕЦЬ

Рівно:

Відразу дві рівненські роботи перемогли на II Бердичівському кінофестивалі

Київ:

Бердичівський кіно-фестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» оголосив шорт-листи

«Сомнамбули» Марини Гришай посіли 2 місце на фестивалі в Бердичеві

Луцьк:

10 вересня — День українського кіно. З цієї нагоди У Луцьку покажуть кіно. Серед стрічок – роботи учасників Бердичівського кінофестивалю імені Ф. Горенштейна «Зоряне містечко».

Тячів:

Фільм закарпатського режисера В’ячеслава Бігуна «Її хліб насущний», який на ІІ Бердичівському кінофестивалю ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 2016 заняв 1 місце серед документальних фільмів, показували на центральному телеканалі у день вшанування пам’яті жертв Голодоморів… 

Учасники кінофестивалю пишуть про нього у своїх наукових роботах, доповідях на конференціях:

1. «Перспективи розвитку філологічних наук» м. Київ, травень 2016, — доклад Лебедєвої Н.А.(доктор філософії в галузі культурології, професор, Міжнародна Кадрова Академія, Євразійська Академія телебачення і радіо, Херсон) «УКРАИНСКОЕ ВОЗРОЖДЕНИЕ НАСЛЕДИЯ ФРИДРИХА ГОРЕНШТЕЙНА – КИНОФЕСТИВАЛЬ БЕРДИЧЕВА»

2. Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція з міжнародною участю «Музеї Бердичівського краю: історія та сучасність», Бердичів, листопад 2016, — доповідь Булига О.С. (м. Рівне) (директор Рівненського Обласного Краєзнавчого Музею) «МИНУЛЕ ТА СУЧАСНЕ МУЗЕЇВ РІВНЕНЩИНИ. ЗВЯЗКИ З КУЛЬТУРНИМИ ОСЕРЕДКАМИ БЕРДИЧЕВА».

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ З КАТЕГОРІЇ «ТАКИ БЕРДИЧІВ» УВІЙШЛИ ФІЛЬМИ

 В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ З КАТЕГОРІЇ «ІГРОВЕ КІНО» ТА В ПОЗА КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ СІМЕЙНОГО ПЕРЕГЛЯДУ УВІЙШЛИ НАСТУПНІ ФІЛЬМИ 

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ УВІЙШЛИ З КАТЕГОРІЇ «АНІМАЦИЯ» «МУЗИЧНЕ ВІДЕО» «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ» ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ»

Директор Бердичівського кінофестивалю в гостях у Рівному на 1-му кінофестивалі

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

24-28 серпня 2016 директор Бердичівського кінофестивалю ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко», — Алла Міщук побувала на Rivne International Film Festival “Dream City”. 

На кінофестивалі Алла Міщук з радістю зустріла вже раніше знайомих режисерів та друзів, які приїздили та брали участь у Бердичівському кінофестивалі.

14249951_1268413016525098_228848766728792743_o   14138841_1268413983191668_1790738126046162736_o   14232022_1268430019856731_7116626764725405388_o

Зі слів Алли Міщук:
«Це був перший кінофестиваль у Рівному і дуже професійно організований.

Переглядаючи фільми программи кінофесту, я шукала фільм для нагороди «Дипломом симпатій» від Бердичівського кінофестивалю ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко».
І ось фільм «Сни Едіпа» (режисер, — Олена Єфименко) звернув мою особливу увагу. Відмінна гра акторів, діти настільки природно себе вели, а головне це змістове й емоційне навантаження сюжету… Цей фільм ще й дебют Олени! 
Олена, ще раз привіт із Бердичева!  «

14192070_1268423496524050_6423459038304859757_n   14231839_1268424856523914_9209893168347788821_o   14222130_1268426949857038_2686332503284365986_n

14195417_1268428426523557_5806756824190284378_o   14232424_1268428616523538_764700741684377991_n  14138684_1268425946523805_4555007121069207729_o

Переможці II-го Бердичівського кінофестивалю ім.Ф.Горенштейна «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

з категорії «Ігрове кіно»:

1 місце розділили: 

«Обід на двох» Войтенко Оксана (Київ) та 

«Стеклянный» Василян Хачик (м. Харьків)

обід на двох   стеклянний

2 місце «Рідні душі» Люков Максим (Київ)

рідні душі

3 місце «Танець Пінгвіна» Кареба Володимир (Київ)

танець пінгвіна

«приз глядацьких симпатій»: «Останній відвідувач» Шкрабак Олександр (Київ)

останній відвідувач

з категорії «Документальне кіно»:

1 місце «Її хліб насущний» В’ячеслав Бігун (Тячів)

її хліб

2 місце «Штурм неба» Надія Круть-Верм’янська (Тернопільська обл., с. Дністрове)

штурм

3 місце «Поза дзеркалом…» Олександр Єлагін, Віктор Бикодір, Надія Лебєдєва (Херсон)

поза дзерк

«приз глядацьких симпатій»: «Альпійська історія» Случик Ігор (Луцьк)

альпійська

з категорії «Експерементальне кіно»:

1 місце та «приз глядацьких симпатій» : «Ти – життя» Надія Лащук  (Київ)

ти життя

2 місце: «Сомнамбули» Маріна Гришай (Київ)

сомнамбули

3 місце: «Лист Тарковському» В’ячеслав Бігун  (Тячів)

лист тарковському

 

з категорії «Музикальне відео»:

1 місце розділили: 

«Люблю музей» Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Рівне) та

«Любви здесь нет» Зінчук Сергій (Ізяслав) + «приз глядацьких симпатій»

любблю музей  люви здесь нет

2 місце: «…Бога» Михайло Озеров  (Харьків)

Бога

3 місце: Stasy MJ«Venom» Руслан Тесленко (Дніпропетровськ)

Стейси 2

 

з категорії «Анімаційне кіно»:

1 місце:«Дідочок задумав женитися» Юрій Борисенко (Київ)

1 дідочок

2 місце:«Жуйка» Ольга Макарчук  (Київ)

жуйка

3 місце:«Козацька дума про Якима та віргів» Оксана Несененко (Київ)

1 козацька дума

«приз глядацьких симпатій»: «Репортер» Максим Люков  (Київ)

1 репортер

з категорії «таки Бердичів»:

1 місце розділили: 

«10 спроб сучасного Бальзака» Андрій Островський, Катерина Доманська  (Бердичів) та

«Мрій. Дій. Перемагай» Андрій Голубничий (Бердичів) 

10спроб  мрій дій

2 місце: «Екскурсія Бердичевом» Команда «11:10» (Бердичів) 

екскурсія берд1

3 місце: «Недобудова» Денис Заремський  (Бердичів)

недобудова

«приз глядацьких симпатій»: «Віра в себе» Єлизавета Терещенко (Бердичів)

віра в себе

 

Номінація «Краща операторська робота»  — Наталья Погудіна (Київ-Харьків) фільм  «Ти – життя»

ти життя

В конкурсну програму з категорії «таки Бердичів» увійшли фільми

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «таки Бердичів» в конкурсну програму увійшли:

«Чужой» Прозорий Володимир, Баштинський Максим (Бердичів)

«Місто кожного з нас…» Кузьменко Андрій (Бердичів-Донецьк)

«Старий та новий Бердичів, сто років по тому…» Ковальський Євгеній (Бердичів) 

«Екскурсія Бердичевом» Команда «11:10» (Бердичів) 

«Перемога над самим собою» Сенаторова Ксенія, Мартинюк Мілада, (Бердичів)

«10 спроб сучасного Бальзака» Островський Андрій, Доманська Катерина (Бердичів)

«Недобудова» Заремський Денис (Бердичів)

« Задумайся…» Кікеньова Оксана (Бердичів)

«Мрій.Дій.Перемагай» Андрій Голубничий (Бердичів) 

«Віра в себе» Терещенко Єлизавета (Бердичів)

в конкурсну програму з категорії «Ігрове кіно» та в поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Ігрове кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Обід на двох», Войтенко Оксана (Київ)
«Рідні душі» Люков Максим (Київ)
«Лінгвістка» Олег Філіпенко (Сімферополь, Київ)
«Ще один день» Наталка Гордій (м.Київ – м.Косів)
«Танець Пінгвіна» Кареба Володимир (Київ)
«Мати. В ім’я мільйонів» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Стеклянный» Василян Хачик (м. Харьків)
«Мати все», Лопушін Марина (Київ)
«Останній відвідувач» Шкрабак Олександр (Київ)
«Учитель» Александр Коржов (Москва)
«Не ушедший художник» Лавська Тетяна (Україна)

В поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли наступні фільми:
«Маленька золота рибка» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл.)
«Туди, де є любов» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл)
«Таємниця лелеки» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Мир» Люков Максим (Київ)
«Вікно» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор (Херсон)
«Страшна сила» Торяник Микола (Гадяч Полтавська обл.)
«Таке-то LIFE» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Лицарство» Морозова Анна (Ірпінь)

«Чайна Країна»  Алла Міщук (Бердичів-Київ)

В конкурсну програму увійшли з категорії «Анімация» «Музичне відео» «Документальне» та Експериментальне»:

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Експериментальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Закохайся в Миколаїв, якщо насмілишся», Анжела Богаченко (Донецьк, Миколаев, Київ)
«Столетний дождь» Сергій Тимошенко (Харьков)
«Ти тут» Олександра Тесленко (Дніпропетровськ)
«Soul of China» Бурмистров Артур (Херсон)
«Евгений Онегин глазами детей» Ирина Брель (РБ, г.Минск)
«Сомнамбули» Маріна Гришай (Київ)
«Лист Тарковському» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Сок Граната» Волчак Роман, Давтян Андраник (Одесса)
«ДУЕТ» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Посмішка» Мазуренок Володимир (Кам’янець-Подільський)
«Лист» Шкрабак Олександр (Київ)
«ОБРЕТАЯ РАВНОВЕСИЕ» Андрій Лабуткин (Росія, Респ. Башкортостан г.БЕЛЕБЕЙ)
«Случай с ангелом» Ольга Новикова, Артем Дробот (Маріуполь)

«Ти – життя» Лащук Надія (Київ)

 

З категорії «Документальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Ікона, що звучить» Михайло Земба (Дубно)
«Українська Голгофа» Торяник Микола (Гадяч, Полтавська обл.)
«Поза дзеркалом…» Олександр Єлагін, Віктор Бикодір, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Альпійська історія» Случик Ігор (Луцьк)
«15 августа. Киев» Анастасія Алексеєнко (Дніпропетровськ)
«Її хліб насущний» В’ячеслав Бігун (Тячів)
«Поліська регата» Мельник Руслана, Повзун Андрій (Луцьк)
«Тут є кінотеатр» Шестакова Вікторія (Київська обл.)
«Пам’ятаймо» Заворотній Олексій (Рівне)(+ постановочно-игровое, экспериментальное)
«Штурм неба» Надія Круть-Верм’янська (Тернопільська обл., с. Дністрове)

З категорії «Анімация» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Изменяя мир» Олексій Воронін (Маріуполь)
«Репортер» Люков Максим (Київ)
«Червоний м’яч» Софія-Анастасія Тимчишин, Олена Маковейчук (Львів)
«Нерозділене кохання» Огінська Юлія (Житомир-Київ)
«Рождение тишины» Бонд Женева (Москва)
«Жуйка» Макарчук Ольга (Київ)
«Дідочок задумав женитися» Борисенко Юрій (Київ)
«Козацька дума про Якима та віргів» Оксана Несененко (Київ)
«Чорнозем» Коваль Степан (Київ)
«Пенальті правосуддя» Бігун В’ячеслав (Тячів) + документальний
«Заяц, Ослик, Медвежонок и чудесные облака» Озеров Михайло (Харьків)

З категорії «Музичне відео» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«ЛЮБЛЮ МУЗЕЙ» Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Рівне)
«…Бога» Озеров Михайло (Харьків)
«Стрекоза и Муравей», Крилова Надія (Санкт-Петербург)
Stasy MJ«Venom» Руслан Тесленко (Дніпропетровськ)
«Clone fight» Шкрабак Олександр (Київ)
«Танці»Кирик Евгений (Київ)
«Любви здесь нет» Зінчук Сергій (Ізяслав)
«Вибір» Ілляхова Марина (Київ)

У найближчі дні буде викладена інформація по іншим категоріям))

Запрошуємо 25-27 березня на Бердичівський кінофестиваль ім.Ф.Горенштейна «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Aфиша розклад фесту11111

Подія відбудеться у міському будинку культури ім. О.Шабельника

25 БЕРЕЗНЯ

з 17.30 – працює фотозона (фотографи, фотовиставка, кіно-фото-сушка)

о 18.00 — Урочисте відкриття

 п’єса «Бердичів» (уривок)

26-27 березня – відкритий перегляд фільмів

26 БЕРЕЗНЯ

з 10 до 19 —  короткометражні конкурсні фільми, незалежне голосування глядачів

о 19.00 – документальний фільм Юрія Векслера «Месце Горенштейна»

27 БЕРЕЗНЯ

з 10 до 12 —  короткометражні конкурсні анімаційні фільми та фільми для сімейного перегляду, незалежне голосування глядачів

 о 16.00 — Церемонія нагородження

організатор кінофестивалю голова ГО «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО» Алла Міщук

Вхід вільний

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ на кінофестиваль у БЕРДИЧЕВІ 25-27 БЕРЕЗНЯ 2016!

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Бажаючі взяти участь у Бердичівськомукінофестивалю ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко», пишіть на електронну пошту: all-kino@rambler.ru  і вам буде вислана анкета для заповнення.

11025289_940750315958038_1111653104774816010_o  IMG_9505    11093182_678852345576695_2139107960_o     11096805_678852418910021_169793394_n    IMG_9567  10551609_811401738939661_7831914749015119220_o

 

Кінофільми тривалістю до 15 хв приймаються до 00:00 год 8 березня.

На конкурс відбираються фільми у 5 номинаціях:

ігрові

документальні

експериментальні

музичне відео

анімаційні фільми

Роки виробництва фільмів: 2011-2016

Мова фільму — українська, російська. Якщо фільм іншою мовою, титри обов’язкові (українською).

Також цього року нова 6 номінація: «таки Бердичів!»

apt_sh-    1795378_375318042623208_197848143109174960_o   image    (до участі в даній номінації запрошуються жителі Бердичева, що дає можливість спробувати себе в ролі режисера. Роботи приймаються будь-яких жанрів, тривалість до 15 хв. Знімати можна як камерою, фотоапаратом так і мобільним. Головне, щоб була цікава ідея, теми можна різні…  Якщо Ви не бердичевлянін, але бажаєте взяти участь у даній номінації, то для Вас обов’язкове умови, щоб тема фільму була якось пов’язана з Бердичевом ..))

Додаткові питання:  all-kino@rambler.ru 

+38(068)7546127, +38(063)4861209 Алла Міщук алла1

«Бердичів діловий» Алла Мищук о культуре, кино и будущем

doroga.ua  Кинофестиваль «Звездный городок» в Бердичеве

«Земля Бердичівська» Нові культурні традиції Бердичева набирають обертів

«Бердичівський погляд» Бердичівський кінофестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» шукає нові таланти

Промо-ролик Бердичівський кінофестиваль ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 2015

Ретроспектива Бердичевского кинофестивалю им. Ф.Гореншейна «Зоряне містечко» 2015

Також, ЗАПРОШУЄМО МЕЦЕНАТІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ У ФІНАНСУВАННІ ФЕСТИВАЛЮ! ;)

Склад журі Бердичівського КІНОФЕСТИВАЛЮ ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко» 25-27 березня 2016:

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Андрій Бабік — лікар-хірург, кандидат медичних наук, ведучий телевізійної програми «Справжні лікарі» на каналі «1+1», сценарист відомих телесеріалів, таких як «Нюхач-2″, «Женский доктор», «Склифосовский-3,4″, «Никонов», Президент Гільдії сценаристів України (Київ)

бабик5   11174921_951346201565116_4502614720056964101_n  бабик4

В’ячеслав Майборода —  член спілки кінематографістів України, режисер, оператор, голова відділу «кіно-, телемистецтво» Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.  (Житомир)

майборода   maxresdefault   1796822_794160937342579_7450457281887938702_o

Катерина Константинова, — журналіст відділ культури  «Дзеркало тижня» (Київ)

10259078_484312845004157_608227127277328247_o   катя   катя1

Ігор Шурпан, — викладач відділу «кіно-, телемистецтво» Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, куратор «Клубу Елітарного Кіно»  (Житомир)

шурпан  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  10450033_662305750528099_3558194619211342562_o

Ірина Шумейко, художник-постановник кіно(кіноескізи, розкадровка), станковий та декоративний живопис, комп`ютерна графіка,батик, (Київ, Луцьк)

шумейко2   шумейко1   11057799_1637226753159826_3934832212667230322_n

Ілона Панасюк — письменниця, журналіст, перекладач, та викладач іноземних мов в центрі іноземних мов «Extra education»(Бердичів, Київ) 

ілона   IMG_9494  ілона1

Юрій Сокальський — доктор політологіЇ, головний редактор «Польського Радіо Бердичів, депутат міськради, віце-голова постійної депутатської комісії інфраструктурного та стратегічного розвитку міста, промоціЇ та міжнародної співпраці (Бердичів)

юрік  10955276_794157007342972_580289790130320556_o  10644565_1469248096697336_7358504973666419662_o