Архив за Март 2016

Переможці II-го Бердичівського кінофестивалю ім.Ф.Горенштейна «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

з категорії «Ігрове кіно»:

1 місце розділили: 

«Обід на двох» Войтенко Оксана (Київ) та 

«Стеклянный» Василян Хачик (м. Харьків)

обід на двох   стеклянний

2 місце «Рідні душі» Люков Максим (Київ)

рідні душі

3 місце «Танець Пінгвіна» Кареба Володимир (Київ)

танець пінгвіна

«приз глядацьких симпатій»: «Останній відвідувач» Шкрабак Олександр (Київ)

останній відвідувач

з категорії «Документальне кіно»:

1 місце «Її хліб насущний» В’ячеслав Бігун (Тячів)

її хліб

2 місце «Штурм неба» Надія Круть-Верм’янська (Тернопільська обл., с. Дністрове)

штурм

3 місце «Поза дзеркалом…» Олександр Єлагін, Віктор Бикодір, Надія Лебєдєва (Херсон)

поза дзерк

«приз глядацьких симпатій»: «Альпійська історія» Случик Ігор (Луцьк)

альпійська

з категорії «Експерементальне кіно»:

1 місце та «приз глядацьких симпатій» : «Ти – життя» Надія Лащук  (Київ)

ти життя

2 місце: «Сомнамбули» Маріна Гришай (Київ)

сомнамбули

3 місце: «Лист Тарковському» В’ячеслав Бігун  (Тячів)

лист тарковському

 

з категорії «Музикальне відео»:

1 місце розділили: 

«Люблю музей» Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Рівне) та

«Любви здесь нет» Зінчук Сергій (Ізяслав) + «приз глядацьких симпатій»

любблю музей  люви здесь нет

2 місце: «…Бога» Михайло Озеров  (Харьків)

Бога

3 місце: Stasy MJ«Venom» Руслан Тесленко (Дніпропетровськ)

Стейси 2

 

з категорії «Анімаційне кіно»:

1 місце:«Дідочок задумав женитися» Юрій Борисенко (Київ)

1 дідочок

2 місце:«Жуйка» Ольга Макарчук  (Київ)

жуйка

3 місце:«Козацька дума про Якима та віргів» Оксана Несененко (Київ)

1 козацька дума

«приз глядацьких симпатій»: «Репортер» Максим Люков  (Київ)

1 репортер

з категорії «таки Бердичів»:

1 місце розділили: 

«10 спроб сучасного Бальзака» Андрій Островський, Катерина Доманська  (Бердичів) та

«Мрій. Дій. Перемагай» Андрій Голубничий (Бердичів) 

10спроб  мрій дій

2 місце: «Екскурсія Бердичевом» Команда «11:10» (Бердичів) 

екскурсія берд1

3 місце: «Недобудова» Денис Заремський  (Бердичів)

недобудова

«приз глядацьких симпатій»: «Віра в себе» Єлизавета Терещенко (Бердичів)

віра в себе

 

Номінація «Краща операторська робота»  — Наталья Погудіна (Київ-Харьків) фільм  «Ти – життя»

ти життя

В конкурсну програму з категорії «таки Бердичів» увійшли фільми

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «таки Бердичів» в конкурсну програму увійшли:

«Чужой» Прозорий Володимир, Баштинський Максим (Бердичів)

«Місто кожного з нас…» Кузьменко Андрій (Бердичів-Донецьк)

«Старий та новий Бердичів, сто років по тому…» Ковальський Євгеній (Бердичів) 

«Екскурсія Бердичевом» Команда «11:10» (Бердичів) 

«Перемога над самим собою» Сенаторова Ксенія, Мартинюк Мілада, (Бердичів)

«10 спроб сучасного Бальзака» Островський Андрій, Доманська Катерина (Бердичів)

«Недобудова» Заремський Денис (Бердичів)

« Задумайся…» Кікеньова Оксана (Бердичів)

«Мрій.Дій.Перемагай» Андрій Голубничий (Бердичів) 

«Віра в себе» Терещенко Єлизавета (Бердичів)

в конкурсну програму з категорії «Ігрове кіно» та в поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Ігрове кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Обід на двох», Войтенко Оксана (Київ)
«Рідні душі» Люков Максим (Київ)
«Лінгвістка» Олег Філіпенко (Сімферополь, Київ)
«Ще один день» Наталка Гордій (м.Київ – м.Косів)
«Танець Пінгвіна» Кареба Володимир (Київ)
«Мати. В ім’я мільйонів» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Стеклянный» Василян Хачик (м. Харьків)
«Мати все», Лопушін Марина (Київ)
«Останній відвідувач» Шкрабак Олександр (Київ)
«Учитель» Александр Коржов (Москва)
«Не ушедший художник» Лавська Тетяна (Україна)

В поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли наступні фільми:
«Маленька золота рибка» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл.)
«Туди, де є любов» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл)
«Таємниця лелеки» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Мир» Люков Максим (Київ)
«Вікно» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор (Херсон)
«Страшна сила» Торяник Микола (Гадяч Полтавська обл.)
«Таке-то LIFE» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Лицарство» Морозова Анна (Ірпінь)

«Чайна Країна»  Алла Міщук (Бердичів-Київ)

В конкурсну програму увійшли з категорії «Анімация» «Музичне відео» «Документальне» та Експериментальне»:

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Експериментальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Закохайся в Миколаїв, якщо насмілишся», Анжела Богаченко (Донецьк, Миколаев, Київ)
«Столетний дождь» Сергій Тимошенко (Харьков)
«Ти тут» Олександра Тесленко (Дніпропетровськ)
«Soul of China» Бурмистров Артур (Херсон)
«Евгений Онегин глазами детей» Ирина Брель (РБ, г.Минск)
«Сомнамбули» Маріна Гришай (Київ)
«Лист Тарковському» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Сок Граната» Волчак Роман, Давтян Андраник (Одесса)
«ДУЕТ» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Посмішка» Мазуренок Володимир (Кам’янець-Подільський)
«Лист» Шкрабак Олександр (Київ)
«ОБРЕТАЯ РАВНОВЕСИЕ» Андрій Лабуткин (Росія, Респ. Башкортостан г.БЕЛЕБЕЙ)
«Случай с ангелом» Ольга Новикова, Артем Дробот (Маріуполь)

«Ти – життя» Лащук Надія (Київ)

 

З категорії «Документальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Ікона, що звучить» Михайло Земба (Дубно)
«Українська Голгофа» Торяник Микола (Гадяч, Полтавська обл.)
«Поза дзеркалом…» Олександр Єлагін, Віктор Бикодір, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Альпійська історія» Случик Ігор (Луцьк)
«15 августа. Киев» Анастасія Алексеєнко (Дніпропетровськ)
«Її хліб насущний» В’ячеслав Бігун (Тячів)
«Поліська регата» Мельник Руслана, Повзун Андрій (Луцьк)
«Тут є кінотеатр» Шестакова Вікторія (Київська обл.)
«Пам’ятаймо» Заворотній Олексій (Рівне)(+ постановочно-игровое, экспериментальное)
«Штурм неба» Надія Круть-Верм’янська (Тернопільська обл., с. Дністрове)

З категорії «Анімация» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Изменяя мир» Олексій Воронін (Маріуполь)
«Репортер» Люков Максим (Київ)
«Червоний м’яч» Софія-Анастасія Тимчишин, Олена Маковейчук (Львів)
«Нерозділене кохання» Огінська Юлія (Житомир-Київ)
«Рождение тишины» Бонд Женева (Москва)
«Жуйка» Макарчук Ольга (Київ)
«Дідочок задумав женитися» Борисенко Юрій (Київ)
«Козацька дума про Якима та віргів» Оксана Несененко (Київ)
«Чорнозем» Коваль Степан (Київ)
«Пенальті правосуддя» Бігун В’ячеслав (Тячів) + документальний
«Заяц, Ослик, Медвежонок и чудесные облака» Озеров Михайло (Харьків)

З категорії «Музичне відео» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«ЛЮБЛЮ МУЗЕЙ» Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Рівне)
«…Бога» Озеров Михайло (Харьків)
«Стрекоза и Муравей», Крилова Надія (Санкт-Петербург)
Stasy MJ«Venom» Руслан Тесленко (Дніпропетровськ)
«Clone fight» Шкрабак Олександр (Київ)
«Танці»Кирик Евгений (Київ)
«Любви здесь нет» Зінчук Сергій (Ізяслав)
«Вибір» Ілляхова Марина (Київ)

У найближчі дні буде викладена інформація по іншим категоріям))

Запрошуємо 25-27 березня на Бердичівський кінофестиваль ім.Ф.Горенштейна «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Aфиша розклад фесту11111

Подія відбудеться у міському будинку культури ім. О.Шабельника

25 БЕРЕЗНЯ

з 17.30 – працює фотозона (фотографи, фотовиставка, кіно-фото-сушка)

о 18.00 — Урочисте відкриття

 п’єса «Бердичів» (уривок)

26-27 березня – відкритий перегляд фільмів

26 БЕРЕЗНЯ

з 10 до 19 —  короткометражні конкурсні фільми, незалежне голосування глядачів

о 19.00 – документальний фільм Юрія Векслера «Месце Горенштейна»

27 БЕРЕЗНЯ

з 10 до 12 —  короткометражні конкурсні анімаційні фільми та фільми для сімейного перегляду, незалежне голосування глядачів

 о 16.00 — Церемонія нагородження

організатор кінофестивалю голова ГО «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО» Алла Міщук

Вхід вільний