Архив за Апрель 2017

ПЕРЕМОЖЦІ IIІ-ГО БЕРДИЧІВСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ ІМ.Ф.ГОРЕНШТЕЙНА «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

з категорії «Ігрове кіно»:

1 місце :

 “Висока гора” Володимир Бакум (Вінниця-Київ)

УКР копия

2 місце розділили:

“ВєщДок” Віталій Кікоть (Вишгород) та

«Косточка» Орел Роман (Київ)

Still0229_00002 копия  17949899_1314508718634985_351790365_o

3 місце :

«Кордон Віри» Оксана Войтенко (Київ)

Kordon_Viry_Poster копия

«приз глядацьких симпатій»:

Прост человек” Валентина Силіна (Кропивницький)

«Кордон Віри» Оксана Войтенко (Київ)

Стоп-кадр2 Прост Человек копия   Kordon_Viry_Poster копия

з категорії «Документальне кіно»:

1 місце :

«Її «Найближчі до Бога» В’ячеслав Бігун (Тячів (Закарпаття)
«Між пеклом і раєм» В’ячеслав Бігун (Тячів (Закарпаття)

CTG 30 st 1 mq   BHP Semi Poster копия

2 місце:

«Гра життя» Ярослав Дімонт (Мюльхайм-на-Рурі, Німеччина)

17968336_1314508578634999_893034911_o

 3 місце:

«Гей, старість, я іще живий!» Віктор Бикодір (Херсон)

«приз глядацьких симпатій»:

«Зенитчица» Олександр Єлагін (Херсон)

з категорії «Анімация»:

2 місце:

«Знекомашили» Аліна Кучер (Біла Церква)

17819914_1304158769669980_1583931006_o

 3 місце:

«Сон у снi» Роман Наумец (Житомир)

17797840_1304152816337242_17914074_o

«приз глядацьких симпатій»:

«Сон у снi» Роман Наумец (Житомир)

17797840_1304152816337242_17914074_o

з категорії «Музичне відео»:

1 місце :

«Наша любов» Тесленко Олександра (Дніпро)

17797646_1304180589667798_2081439805_o

2 місце:

«Флюгери» Михайло Озеров (Харьків)

17797277_1304169273002263_1385504412_o

 3 місце:

«Будь смелей» Ірина Брель (Республіка Білорусь)

17819807_1304184706334053_546735033_o

 «приз глядацьких симпатій»:

«Наша любов» Тесленко Олександра (Дніпро)

17797646_1304180589667798_2081439805_o

 з категорії «Експериментальне кіно»:

1 місце :

«Заповіт» Вікторія Луговцова (Київ)

17778722_1302962419789615_147900959_o

2 місце :

«А у вас дім далеко від нас?» Анжела Богаченко (Київ-Берлін)

А у вас дім

3 місце :

«Метаморфози війни: контамінація можливого» Ілляхова Марина (Київ)

17819933_1304162826336241_68191032_o

 «приз глядацьких симпатій»:

«А у вас дім далеко від нас?» Анжела Богаченко (Київ-Берлін)

А у вас дім

 з категорії «таки Бердичів»:

1 місце :

«Останнє кохання Оноре де Бальзака» Олександр Очаковський (МоноМир) (Бердичів)

17522188_1302962159789641_1163674777_o

2 місце :

«Бердичів — 4» Андрій Островський (Бердичів)

17797325_1302961416456382_191248566_o

 3 місце :

«Шальные деньги нашего мира» Денис Заремський (Бердичів)

Шальные деньги нашего времени (2) копия

«приз глядацьких симпатій»:

«Останнє кохання Оноре де Бальзака» Олександр Очаковський (МоноМир) (Бердичів)

17522188_1302962159789641_1163674777_o

Додаткові нагороди:

«гран — прі»

«Операція Же» Дар’я Баранова (Київ)

screen4 копия

«найкраща операторська робота»

«Між пеклом і раєм» В’ячеслав Бігун, Борис Ухов (Тячів (Закарпаття)

BHP Semi Poster копия

«кращій сценарій ігрового кіно»

«Косточка» Орел Роман (Київ)

17949899_1314508718634985_351790365_o

«найкраща художня робота»

«Заповіт» Вікторія Луговцова (Київ)

17778722_1302962419789615_147900959_o

 «актуальність погляду» документального кіно»

«Її «Найближчі до Бога» В’ячеслав Бігун (Тячів (Закарпаття)

CTG 30 st 1 mq

«найкраща акторська роль»

«Кордон Віри» роль Віри — актриса Марина Сердешнюк  (Київ)

Kordon_Viry_Poster копия

«Операція Же» роль татка — актор Олександр Ігнатуша (Київ)

screen4 копия

Розклад показу конкурсних фільмів кінофестивалю 8 квітня 2017

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

11.00 — «документальний блок»

13.30 — «анімація»

перерви:

з 14.00 до 15.00 

з 18.00 до 18.30

15.00 -21.00 — показ блоків:

«таки Бердичів»

«ігрове кіно»

«музичне відео»

«експериментальне кіно»

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ УВІЙШЛИ З КАТЕГОРІЇ «ДОКУМЕНТАЛЬНЕ КІНО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Документальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:

«Стирая границы »Артур Бурмистров (Донецьк, Київ, Анталія)

«Зенитчица» Олександр Єлагін (Херсон)

«Кавалери» Віктор Булига (Рівне)

«Найближчі до Бога» В’ячеслав Бігун (Тячів (Закарпаття)

«Між пеклом і раєм» В’ячеслав Бігун (Тячів (Закарпаття)

«Тринадцять років Надії» Марина Нікітіна (Київ)

«Сім природних чудес Волині» 1 частина «Черемський заповідник» Віталій Герасимлюк, Руслана Мельник (Луцьк)

«Смак вогню» Світлана Зозуля (Луцьк)

«ГОВЕРЛА» Ігор Случик (Луцьк)

«Гей, старість, я іще живий!» Віктор Бикодір (Херсон)

«Гра життя» Ярослав Дімонт (Мюльхайм-на-Рурі, Німеччина)

«Запорізькі січі» Віктор Бикодир (Херсон)

«Чому я люблю своє місто» Олег Мелещук (Луцьк)

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ УВІЙШЛИ З КАТЕГОРІЇ «ІГРОВЕ КІНО»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Ігрове кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:

“ВєщДок” Віталій Кікоть  (Вишгород)
“Висока гора” Володимир Бакум (Вінниця)
«Операція Же» Дар’я Баранова (Київ)
«From Ukraine With Love» Артур Якубов  (Київ)
«Сон в летний день» Олег Колесник (Київ)
“Не комільфо” Олександр Фауст (Черкаси)
“Людина людині” Юлія Дегліна  (Київ)
«Ядовитая лапша» Дмитро Дибін і Тетяна Червоний (Одеса)

“Сейчас!» Маша Чудная (Петербург, РФ)

«Сны Эдипа» Олена Єфименко (Київ)
«Кордон Віри» Оксана Войтенко  (Київ)
“Прост человек” Валентина Силіна  (Кропивницький)
“Краще будь-якої спадщини» Лілія Маломуж, Дмитро Антонов  (Київ)
«Косточка» Орел Роман (Київ) 
«Бабло» Мазуренок Володимир (Кам’янець-Подільський)

«позаконкурсна програма»

“Chewing gum” Владислав Левченко (Київ)

«СУСІДИ. Скарб» Олександр Подольський (Київ)

Запрошуємо до Бердичева на кінофестиваль 7-9 квітня! Приглашаем в Бердичев на кинофестиваль 7-9 апреля!

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

_G3_MI-DRxw

1hc0w8j3M2Q   e4TwMe5uY60

17741326_1449997295072841_1402320368_n

 

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ УВІЙШЛИ З КАТЕГОРІЇ «АНІМАЦИЯ» «МУЗИЧНЕ ВІДЕО» та «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ КІНО» :

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «Анімация» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:

«Звідки ти, чорна валко, пташина зграє?» Анжела Богаченко (Київ-Берлін) 

 «Привіт з Миколаєва» Анжела Богаченко (Київ-Берлін) 

 «Незнайтон» Ірина Брель  (Республіка Білорусь)

«Знекомашили» Аліна Кучер (Біла Церква) 

 «Подорож до крaїни щастя» Роман Наумец  (Житомир) 

 «Сон у снi» Роман Наумец (Житомир) 

З категорії «Музичне відео» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:

«The Maneken» Бурмистров Артур (Донецк-Киев) 

«Оракул знайденого черевика» Анжела Богаченко (Київ-Берлін) 

 «Флюгери» Михайло Озеров (Харьків) 

«Будь смелей» Ірина Брель  (Республіка Білорусь)

«Наша любов» Тесленко Олександра (Дніпро) 

 «Трохи вовк» Діана Коротєєва (Луцьк) 

«Переосінь» Люліч Валентина (Рівне) 

З категорії «Експериментальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:

«Спокута» Володимир Бакум (Вінниця)

«А у вас дім далеко від нас?» Анжела Богаченко (Київ-Берлін)

«М.У.Н.» Анжела Богаченко (Київ-Берлін)

«Куклы» Ірина Брель (Республіка Білорусь)
«Spring is inside of you» Марія Рашова (Москва)

«Заповіт» Вікторія Луговцова (Київ)

«Метаморфози війни: контамінація можливого» Ілляхова Марина (Київ)

В КОНКУРСНУ ПРОГРАМУ З КАТЕГОРІЇ «ТАКИ БЕРДИЧІВ» УВІЙШЛИ ФІЛЬМИ

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

З категорії «таки Бердичів» в конкурсну програму увійшли:

«Моя перемога» Марія Анголюк, Олександр Драган, студія «Школа юних журналістів», шк №11 (Бердичів)

«Історія Бердичева в пам’ятках минулого» Олександр Драган, студія «Школа юних журналістів», шк №11 (Бердичів)

«Наша Україна» Тетяна Кобернюк  (Бердичів)

 «Беня» Яна Благодир  (Бердичів)

«Примхи долі» Іванна Ліщук  (Бердичів)

 «Бердичів — 4» Андрій Островський  (Бердичів)

«20 років по…» Артур Іваненко  (Бердичів)

 «Останнє кохання Оноре де Бальзака» Олександр Очаковський (МоноМир)  (Бердичів)

«Шальные деньги нашего мира» Денис Заремський  (Бердичів)

«Аліса в Бердичеві» Житомирська Обласна Громадська Організація «Воскресіння», Бердичівський освітній локальний центр  (Бердичів)