Архив за Июль 2017

21 липня у Бердичеві публічна дискусія з культурної дипломатії та безкоштовний показ фільму «Одіссея»

автор: adminрубрика: Без рубрикиКомментарии отключены

Публічна дискусія з культурної дипломатії та безкоштовний показ фільму Фестивалю європейського кіно у Бердичеві

21 липня о 15:30 у Бердичеві Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує усіх охочих долучитися до публічної дискусії про культурну дипломатію та культуру як важливий елемент розвитку Європейського Союзу. Також у рамках дискусії відбудеться безкоштовний показ стрічки «Одіссея»,  — це наймасштабніший пригодницький проект сучасного французького кіно, в якому показано історію легендарного Жака-Іва Кусто.

L'Odyssée

Що? Публічна дискусія з питань культурної дипломатії та безкоштовний показ фільму-учасника Фестивалю європейського кіно «Одіссея»
Коли? 21 липня 2017 року (п’ятниця) 15:30 – 18:30
Де? м. Бердичів, Бердичівська центральна міська бібліотека, вул. Вінницька, 10

Представництво Європейського Союзу підтримує низку культурних проектів та ініціатив, а також всіляко сприяє розвитку креативних індустрій, зокрема в Україні. Що таке культурна дипломатія? Чому вона є одним із потужних резервів зовнішньої комунікації країни? У чому її важливість? Які саме культурні проекти підтримує Представництво ЄС? Про це, зокрема, йтиметься на дискусії про культурну дипломатію.

пппп

Водночас після дискусії відбудеться безкоштовний показ фільму «Одіссея».

«Одіссея» — це історія героя, який відкрив людству «другий космос». Його експедиції надихнули мільйони. Його головна подорож залишилося таємницею. Першопроходець. Мрійник. Бунтар. Легендарний Жак-Ів Кусто: його корабель, його відкриття, його справжня Одіссея.

Публічна дискусія та показ відбудуться безкоштовно в рамках Фестивалю європейського кіно та інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Локальний організатор кінопоказу у Бердичеві, — Алла Міщук (голова ГО «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО»)